Aktualności

Sprostowanie

12 maja 2015

Firma ASTRA informuje iż zdanie: „Kalkulator obliczeniowy modułu reakcji podłoża dla posadzek betonowych posadowionych na podłożu warstwowym (arkusz kalkulacyjny Excel) dostępny jest na stronie internetowej firmy ASTRA Technologie betonu www.astra-polska.com wraz z innymi użytecznymi kalkulatorami obliczeniowymi do betonów i posadzek betonowych.” zawarte w artykule „Wyznaczanie parametrów obliczeniowych podłoża warstwowego pod posadzkę przemysłową”, w nr 5/14 czasopisma „NOWOCZESNE HALE”, jest nieaktualne.

W związku ze zmianami na stronie internetowej oraz w procesie projektowania posadzek i nawierzchni betonowych, nasza firma nie przewiduje udostępnienia ww. narzędzi obliczeniowych.

Każdy projekt, który realizujemy dla naszych klientów obliczany jest indywidualnie dla konkretnych podłoży, konstrukcji oraz obciążeń, w formie odpłatnego opracowania. Wykorzystujemy do tego programy i arkusze obliczeniowe opracowane na podstawie obowiązujących norm oraz własnych, wieloletnich badań i doświadczeń.

Przepraszamy za powstałe niejasności.

Poprzednia
Seminarium SPB 2015 – Politechnika Warszawska
Następna
XI Międzynarodowa Konferencja CCC 2015 w Hainburgu (Austria)